به گزارش ” اسپرت اسکولار”،  مهدی بیات به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال بلژیک برگزیده شد. مهدی بیات ۴۰ ساله و ایرانی، به عنوان جانشین جرارد لینارد انتخاب شده و در سمت رئیس جدید فدراسیون فوتبال بلژیک فعالیت خواهد کرد. مهدی بیات برای ۲ سال عهده دار این سمت خواهد بود و وی امروز در رای گیری برای انتخاب رئیس جدید انجمن فوتبال بلژیک، موفق به اخذ ۷ رای از ۱۵ رای شد.

مهدی بیات بعد از انتخاب به عنوان این سمت گفت: “از اعتمادی که برای این پست به من شده بسیار خوشحال هستم. البته قصد دارم به پست مدیریتی خود در باشگاه شارلوا نیز ادامه دهیم و من از گروه مدیریتی فعلی که قبلا هم با هم کار کرده بودیم و همچنین از اجرای طرح ۱۱ امتیاز حمایت می کنم.”

جرارد لینارد سال ها عهده دار این سمت بود و.

ادامه خبر در لینک زیر

https://www.sportscholars.ir/%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B1%DB%8C%DB%8C%D8%B3-%D9%81%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D9%84%DA%98%DB%8C%DA%A9%D8%8C/

اسپرت اسکولار مهدی ,بیات ,فوتبال ,سمت ,جدید ,فدراسیون ,مهدی بیات ,به عنوان ,فدراسیون فوتبال ,رئیس جدید ,این سمت ,فدراسیون فوتبال بلژیک ,جدید فدراسیون فوتبالمنبع

رونالدو به دنبال انتقال راموس از مادرید!

افشای شرایط فدراسیون برای کنترل خواسته های ویلموتس

روزبه چشمی در آستانه ی لژیونر شدن در لیگ ستارگان

سود چشمگیر فرهاد مجیدی از هدایت کوتاه مدت استقلال

راه های فرار از موخوره به روش های خانگی

جلوگیری از ضعف های ماه رمضان

این ۸ راه برای گریز از ابتلا به سنگ صفرا را بشناسید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

شب نقد و بررسی تخصصی لوازم خانگی اطلاعات تخصصی حوزه سلامت طراحی لوگو معرفی بهترین ها تجهیزات نظافتی بلاگسر*اشعار خواجوی کرمانی*زندگی نامه خواجوی کرمانی تخفیف ویژه havayetaze خرید بهترین باسکول