جیانی اینفانتینو با انتشار نامه‌ای فوری به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد باید مراتب حضور بانوان در ورزشگاه‌های ایران هرچه زودتر فراهم شود. در متن این نامه که توسط رییس فیفا برای مهدی تاج نوشته شده، آمده است: «نوامبر سال گذشته سفر بسیار خوبی به تهران داشتم. در این اقامت کوتاه در ایران، فیفا روابط دوستانه خودش را تقویت کرد. می‌خواهم یک بار دیگر از شما بابت این پذیرایی دوستانه تشکر کنم.

من واقعا احساس خوبی از حضور در مرحله برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در تهران داشتم. در دیدار پرسپولیس و کاشیما، در یک دیدار تاریخی حاصر بودم. وقتی بعد از ۴۰ سال ن ایرانی توانستند دوباره به.

ادامه خبر در لینک زیر

https://www.sportscholars.ir/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%84%D8%B9%D9%85%D9%84-%D8%B6%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D9%81%DB%8C%D9%81%D8%A7%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%88/

اسپرت اسکولار فیفا ,حضور ,داشتم ,تهران ,خوبی ,سال ,داشتم در ,حضور بانوان ,بانوان در ,تهران داشتم ,و کاشیما،منبع

رونالدو به دنبال انتقال راموس از مادرید!

افشای شرایط فدراسیون برای کنترل خواسته های ویلموتس

روزبه چشمی در آستانه ی لژیونر شدن در لیگ ستارگان

سود چشمگیر فرهاد مجیدی از هدایت کوتاه مدت استقلال

راه های فرار از موخوره به روش های خانگی

جلوگیری از ضعف های ماه رمضان

این ۸ راه برای گریز از ابتلا به سنگ صفرا را بشناسید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

خلاقیت و هنر نقاش ساختمان متن اهنگ سیل شاهین نجفی مرکز چاپ پوستر دیواری mediumer manis.rozblog.com اینجا همه چی هست میوه خشک کن پوستر دیواری ثبت شرکت